Vakantiehuizen Lot

Zoeken

Datum

Prijs

Informatie en service

Zeevaart 301 6846 LS Arnhem

Vakantiehuizen Lot

  • Vanaf 24/8 2e week 50% korting
Vanaf

€ 890

/per week
Bekijk

Lot

Sinds 1998 in ons programma: de LOT (departement 46), in het zuid-westen van Frankrijk, op de zelfde hoogte als de Drôme. Om u een beschrijving te geven van de Lot kunnen wij natuurlijk grijpen naar de vele prachtige brochures die er zijn, en uitspraken citeren als: "Het land waar het water, de rotsen en de historie een ontmoeting hebben met de schoonheid" of: "De Lot: een verrassing bij iedere stap". Een hele treffende uitspraak hoorden wij van een Fransman die er woont: "C'est un pays souriant", wat zoveel wil zeggen als: "Het land met de glimlach". Inderdaad is het een heel vriendelijk, afwisselend en a-dem-be-ne-mend mooi departement. Als u zich aangetrokken voelt door water dan zijn er diverse meren en 25 zwembaden. Of laat u eens per kano de Lot of de Dordogne afzakken! Kortom: ontelbare vis, vaar en zwemmogelijkheden. Er zijn 28 maneges en meer dan 500 kilometer ruiter-routes. Vele mogelijkheden voor fietsen, wandelen en parasailen. Driehonderdduizend jaar historie bieden u onder meer vele grotten met préhistorische beschilderingen, kastelen, prachtige dorpjes en stadjes als bijvoorbeeld: Rocamadour, Cahors met haar Pont Valentré, Figeac, Saint Cirq Lapopie en de grotten van Pech Merle, Martel; de stad met de 7 torens, of "doe" de wijnroute van de beroemde wijn van Cahors. De meeste woningen welke DROME-VAKANTIEHUIZEN u op dit moment te bieden heeft bevinden zich in de prachtige Lot vallei. Soms bevinden de huizen zich letterlijk aan de rivier de Lot; in de meeste andere gevallen in de buurt van. Hierdoor kunt u altijd genieten van de verkoeling en de ontspanning die een rivier te bieden heeft. Ook in het voor- en najaar is de Lot een prettig "vakantieadres". Per auto: ca. 1060 km van Utrecht. Toulouse bevindt zich op 110 km, Bordeaux op 210 km van Cahors. Er zijn tevens interessante nacht-treinverbindingen vanuit Nederland. De regio Midi-Pyrénées ligt in het zuidwesten van Frankrijk. Het landschap is er zeer divers en bestaat uit een combinatie van hooggebergtes, valleien, kloven, kalksteenplateaus, laagvlaktes en heuvels. Karakteristieke dorpjes, kastelen en andere historische bezienswaardigheden verfraaien het landschap. Het is een ideale streek om met de fiets te verkennen. Toerfietsers, mountainbikers en wielrenners kunnen terecht op speciaal aangelegde fietsroutes, die variëren van dagtochten tot langeafstandsroutes. Pyreneeën Het gebergte van de Pyreneeën vormt de grens tussen de Midi-Pyrénées en Spanje. Jaarlijks worden hier tijdens de Tour de France de beslissende bergetappes gereden op spectaculaire beklimmingen. Ook voor vele Franse en buitenlandse wielrenners vormen de bergpassen van de Pyreneeën een sportieve uitdaging. Ontspannen rondtrekken en genieten van de uitzichten is voor iedereen weggelegd en kan overal in de Midi-Pyrénées. In de regio liggen 27 grotendeels autovrije fietsroutes en een honderdtal thematische fietscircuits. Dat de fietscultuur diepgeworteld is in de Midi-Pyrénées zie je bijvoorbeeld terug in accommodaties die speciaal zijn gericht op het fietstoerisme, de aanleg van fietspaden op de bergpassen, feesten die in het teken staan van de wielersport, het cursusaanbod voor fietsers van alle niveaus en de vele mogelijkheden om te ontspannen na een vermoeiende fietstocht.

Klik nogmaals om te sluiten

Translate »